סדנאות וקורסים 

אנחנו כולנו חלק משלם גדול, ואנחנו תלויים בו כפי שהוא תלוי בנו.

במערכת יחסים זוגית קיימת תלות. אנחנו תלויים אחד בשני, ככל שאנחנו קרובים אחד לשני, תומכים אחד בשני, אנחנו חשופים לפגיעות שלנו במערכת היחסים ולפגיעות של בן הזוג שלנו. במצב נשאף של "תלות בריאה", הכוחות שלנו מסוגלים למלא את הפגיעות של בן הזוג ולהיפך, הכוחות של בן הזוג מסוגלים למלא את הפגיעות שלנו. כאשר במערכת יחסים יש חופש לשני בני הזוג לבטא את מה שהם צריכים אחד מהשני, נקבל מערכת יחסים אינטימית טובה.

כששני בני הזוג מתרחקים אחד מהשני, כל אחד הוא "עצמאי" וצריך מעט מאד מבן הזוג, הוא מסתדר בעצמו יופי- תהיה פחות נתינה, פחות לקיחה, פחות הזדקקות לאחר,  וכתוצאה – פחות חיבור משמעותי ועמוק, וסיכוי להתרחקות ופרידה בסופו של דבר.

"בכנס אקדמי, פרופסור בעל שם לפילוסופיה קיבל תשואות רבות כאשר הוא הגן על הרעיון שהחירות האישית הגדולה ביותר של האדם היא לא להיות תלוי באף אחד. כשהתשואות באולם הכנס שככו, אחד המשתתפים עמד ואמר: "זה לא נכון!". גל של הלם עבר בקהל. לאחר שהקהל נרגע, האדם הוסיף: "כולם יכולים לראות שבכל רגע אנחנו תלויים בהרבה דברים – באויר שאנחנו נושמים, בחקלאי שמגדל את המזון שלנו, בחברינו ומשפחתנו. אנחנו כולנו חלק משלם גדול, ואנחנו תלויים בו כפי שהוא תלוי בנו. איזו מין חירות היא זו כשאנחנו מסרבים לראות את מה שיש , וחיים את האשליה שהדברים שונים ממה שהם? החירות שאני אוהב באה מכך שאני מכיר במציאות כפי שהיא ומקבל אותה. או אז אני יכול לבצע את מה שמוטל עלי ואני חופשי מחובות, אני יכול לקחת את כל מה שניתן לי ואני חופשי להצטרך". (I am free to need). (מתוך "הסימטריה החבויה של אהבה", הלינגר).

סדרת 3 מפגשי קונסטלציה משפחתית ממוקדת זוגיות, בזום,

ימי שני בערב, 18.5  25.5  1.6  שעות 1900-2130

מחיר מיוחד לתקופה זו מטעם בית הספר לקונסטלציה משפחתית, 350 ₪ לכל הסדרה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2014 Shira Focusing and constellations.

עיקבו אחרי

  • Facebook - White Circle

נהיה בקשר

שירה אליאס רוטר

רמת השרון

אימייל: shira.rotter@gmail.com

052-5381784

עיצוב ובניית אתרים: www.wixandme.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now